Blížící se kurzy
Není záznam
 
Domů » Články » Sezóna podzimních a zimních kuchařských kurzů právě začíná

Sezóna podzimních a zimních kuchařských kurzů právě začíná

Sezóna podzimních a zimních kuchařských kurzů právě začíná

Po letní odmlce opět spouštíme nabídku kuchařských kurzů pro druhou polovinu letošního roku. V současné době jsou již zveřejněny 3 kurzy. První z nich na téma zvěřina a dary našich jesenických hor. Tento kurz již 8. října můžete absolvovat v našem kuchařském studiu v Jeseníku. Dalšími neméně zajímavými kurzy budou 2 v podání mistra kuchaře Roberta Zatloukala.

Pro druhou polovinu roku pro Vás navíc máme i další překvapení, již brzy zveřejníme velmi excluzivní baristický kurz v podání několikanásobného mistra kávy Adama Troubila nebo demo kuchařského mistra Dalibora Navrátila. Nezapomínáme ani na velmi žádané kurzy zahraničních šéfkuchařů, v druhé polovině listopadu k nám zavítá korporátní kuchař Alberto Marzochi s jeho kulinářským příspěvkem. Veškeré informace naleznete na našem webu. Upozorňujeme, že kapacita našeho studia je omezená a že heslo "Kdo dřív koupí neprohloupí" platí také v našem případě.

Váš tým ŠKOLAproKUCHAŘE.cz

Voltage Multimedia Studio
© 2021 Škola zpro kuchaře.cz - kuchařské workshopy pro profesionály
Sdílej odkaz na: